برپایی نمایشگاه گروهی نقاشی و طراحی دبیران هنر در رشت

برپایی نمایشگاه گروهی نقاشی و طراحی دبیران هنر در رشت

نمایشگاه گروهی نقاشی و طراحی دبیران هنر با عنوان «آفرینش» از ٢۶ تا ٣٠ شهریور در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت برپاست .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرت گیل : به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان محمد حسن پور از برپایی نمایشگاه گروهی نقاشی و طراحی دبیران هنر با عنوان « آفرینش » به همت اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت از ٢۶ تا ٣٠ شهریور ٩۶ در دو نوبت صبح و عصر درنگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء ( ص ) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت خبر داد.
به گفته رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت، در این نمایشگاه ٢٠ اثر نقاشی رنگ روغن با ابعاد مختلف از دبیران هنر ادارات آموزش و پرورش ناحیه ١ و ٢ رشت به نمایش عمومی در می آید.
وی افزود: صمد حسنی ، مجید صفابخش ، سیاوش ذوالفقار پور ، فتانه ابراهیم زاده ، عیسی چولاندیم ، هدیه سقط چی ، مرتضی هجرتی ، محمود زادمهر ، مریم صفری ، هنرمندان صاحب اثر در این نمایشگاه هستند.
نمایشگاه گروهی نقاشی و طراحی دبیران هنر اداره کل آموزش و پرورش گیلان از تاریخ ٢۶ تا ٣٠ شهریور ٩۶ از ساعت ٩ صبح تا ١٢ ظهر و ١۶ تا ٢٠ عصر در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء ( ص ) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت دایر است.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *