کیومرث صابری یک شخصیت ملی است

کیومرث صابری یک شخصیت ملی است

پایگاه اطلاع رسانی آرت گیل :رئیس اداره فرهنگ و ارشاد فومن گفت: یادمان کیومرث صابری به صورت ملی و استانی برگزار خواهد شد.

یوسف نیک‌انجام در جلسه هماهنگی برگزاری یادمان کیومرث صابری(گل‌آقا) که در فرمانداری فومن برگزار شد، با بیان اینکه پاسداشت و بزرگداشت مفاخر گامی در راستای فرهنگ‌سازی است، اظهار کرد: یادمان کیومرث صابری امسال در فومن برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این یادمان ۱۴ بهمن ماه جاری ساعت ۱۵ در اداره فرهنگ و ارشاد فومن برگزار می‌شود، افزود: برگزاری این یادمان به صورت ملی و استانی خواهد بود. یادمان‌ها باید در شان مفاخر برگزار شوند.

نیک‌انجام به دعوت و حضور مهمانان کشوری، استانی و شهرستانی در این یادمان اشاره و خاطرنشان کرد: در این یادمان حجت‌الاسلام دعایی مدیر مسئول روزنامه اطلاعات، دکتر مرادخانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد،رضا رفیع طنزپرداز، دکتر فاضلی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، شاعرانی چون اکبر اکسیر، فرامرز ریحان‌صفت و…حضور خواهند داشت.

وی با بیان اینکه تمام تلاشمان برگزاری ویژه این یادمان است، گفت: کیومرث صابری سال‌ها در دولت خدمت کرد. مشاور شهید رجایی و مقام معظم رهبری بود. مقام معظم رهبری در پی درگذشت کیومرث صابری درخصوص جایگاه وی پیامی را صادر کردند.

نیک‌انجام با بیان اینکه باید تلاش شود این مراسم به صورت با شکوه برگزار شود، تصریح کرد: کیومرث صابری یک شخصیت ملی است. با توجه به اینکه اداره فرهنگ و ارشاد متولی برنامه‌های فرهنگی است ولی همواره در اجرای مطلوب و شایسته برنامه ها تعامل و همکاری همه نهادها و ارگان‌ها نیاز است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن در پایان به برپایی نمایشگاه، اجرای دکور متناسب با مراسم خبر داد و اظهار کرد: باید تبلیغات و اطلاع‌رسانی به گونه‌ای باشد که شاهد حضور گسترده اقشار مختلف در این مراسم باشیم.

به نقل از :ایسنا

کانال تلگرام آرت گیل

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *